دسته‌بندی محصولات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

09223596138
دسته‌بندی محصولات

مونلیکه

مونلیکه

مونلیکه Mölnlycke

مونلیکه (Mölnlycke) یک شرکت تجهیزات پزشکی پیشرو در زمینه محصولات و راه حل های پزشکی در جهان است که متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای دستیابی به بهترین نتایج بیمار، بالینی و اقتصادی مجهز می کند.

مقر اصلی مونلیکه در گوتنبرگ سوئد است و در سطح بین المللی فعال است. این شرکت محصولات مراقبت از زخم و یکبار مصرف جراحی تولید میکند و یک ارائه دهنده خدمات به بخش مراقبت های بهداشتی است. بخش جراحی شامل وسایل پزشکی مانند پارچه، روپوش ، ماسک صورت و کلاه جراحی است. بخش مراقبت از زخم مونلیکه، شامل محلول های درمانی زخم، دستگاه های پزشکی مانند پانسمان، محصولات فشرده سازی و محصولات مراقبت از پوست و نرم کننده ها است. محصولات ویژه در مراقبت از زخم شامل محصولات دارای فناوری Safetac هستند که به طور انحصاری در پانسمان هایMepitel ،Mepilex و سایر محصولات موجود است. مجموعه محصولات مراقبت از زخم همچنین شامل تحریک الکتریکی WoundEL برای زخم های قابل ترمیم، پانسمان زخم مانند Mepore، باند فشاری، محصولات پوستی و محصولات نگهدارنده مانند Tubifast است.

تولید و فروش مونلیکه

شرکت بهداشتی و درمانی مونلیکه دفاتر فروش جهانی دارد. این شرکت تولیدات خود را بین چندین کارخانه در سراسر جهان تقسیم کرده است. تولید محصولات جراحی آنها در بلژیک، تایلند، مالزی، فرانسه، لهستان و جمهوری چک صورت می گیرد. تولید محصولات مراقبت از زخم در انگلستان ، فنلاند و ایالات متحده انجام می شود. شرکت بازارطب نیز، نمایندگی رسمی فروش محصولات مونلیکه را بر عهده دارد.

برخی از محصولات این شرکت به شرح زیر می باشد:

کلمه کلیدی: محصولات مونلیکه، پانسمان مونلیکه، محصلات زخم مونلیکه، مونلیکه

در حال نمایش یک نتیجه

ویزیت منزل در تهران و مازندران توسط متخصصین بین المللی زخم

X
× چطور میتونیم کمکتون کنیم؟