دسته‌بندی محصولات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

09223596138
دسته‌بندی محصولات

مدی هانی

مدی هانی

انسان ها برای اولین بار بیش از 5000 سال پیش فواید دارویی عسل را کشف کردند، اما این شیرین کننده تا سال 2011 تاییدیه FDA را دریافت نکرد، تا زمانی که شرکت تجهیزات پزشکی درما ساینسز واقع در نیوجرسی، ژل عسل مدی هانی خود را به بازار معرفی کرد.

از آن زمان، مدی هانی به محصولی برای مراقبت از زخم برای بسیاری از مردم دنیا تبدیل شده است. این دارو در هر دو فرمول قوی پزشکی و بدون نسخه عرضه می شود و راهی ایمن، موثر برای مدیریت سوختگی، زخم شریانی و زخم های جراحی ارائه می دهد.

اگر از یکی از عزیزان مبتلا به مشکلات زمینه ای مانند دیابت یا نارسایی وریدی مراقبت می کنید، مدی هانی می تواند خطر عفونت ها را کاهش دهد، از برداشتن بافت نکروزه حمایت کند و روند بهبود طبیعی زخم بدن را تشویق کند.

کمپانی مدی هانی | Medihoney | ، تولید کننده برتر انواع محصولات مراقبت از زخم با استفاده از عسل مانوکا می باشد.
مدی هانی Medihoney شامل پانسمان عسل, پماد عسل, کرم محافظ عسل مدی هانی، پماد مدیکال هانی، پماد عسل زخم بستر، پماد عسل مانیوکا، کرم بریر مدی هانی، کرم هانی برای درمان زخم بستر جهت درمان زخم و درمان پای دیابتی به کار می رود.

مدی هانی چیست؟

مدی هانی نام تجاری ژل زخم و سوختگی است که از 100% عسل لپتوسپرموم (مانوکا) ساخته شده است. عسل مانوکا از این نظر منحصر به فرد است که دارای خواص ضد باکتریایی و مقاوم در برابر باکتری است، به این معنی که باکتری را از ایجاد مقاومت در برابر اثرات مفید آن جلوگیری می کند.

مدی هانی از نظر ظاهر و بافت شبیه به عسل سنتی فروشگاهی است، اما شیرین کننده نیست. در عوض، یک راه کاملا طبیعی برای درمان زخم های باز، جلوگیری از قانقاریا و عفونت فراهم می کند. اغلب زخم هایی که پیشرفت کرده اند بوی بدی دارند. همچنین نشان داده شده است که مدی هانی بوهایی که ممکن است همراه با زخم ها باشد را کاهش دهد.

مدی هانی در جذب رطوبت از زخم ها و “آب زدایی” باکتری ها عالی است. اساسا، این بدان معنی است که رشد باکتری را در داخل زخم کاهش می دهد. همچنین دارای اثر ضد التهابی است که به سرعت بهبود زخم های موجود کمک می کند و درد را کاهش می دهد.

کلید واژه : محصولات مدی هانی ، نماینده مدی هانی ، خرید مدی هانی ، قیمت مدی هانی

در حال نمایش 4 نتیجه

ویزیت منزل در تهران و مازندران توسط متخصصین بین المللی زخم

X
× چطور میتونیم کمکتون کنیم؟